HABERLER

Akçakoca Milli Eğitim Müdürü Çelik, velilerle bir araya geldi

k_28145220_1

DÜZCE (AA) – Akçakoca Milli Eğitim Müdürü Cevat Çelik, eğitimde tek başına başarı sağlanmasının mümkün olmadığını belirterek, ailelerin de eğitime katkı sağlaması gerektiğini söyledi

Akçakoca Fedai Karabıyık Anaokulu’nda düzenlenen veli toplantısına katılan Çelik, burada yaptığı konuşmada, okul öncesi eğitimin çok önemli olduğunu kaydetti.

Duyarlı velilerin sayısında artış olduğunu vurgulayan Çelik,  “Milli eğitim camiası olarak tek başına başarı sağlaması mümkün değildir. Ailelerinde eğitime katkı sağlaması gerekir. Projeler nedeniyle Avrupa ülkelerine gidiyoruz. Orada öncelikle okul öncesi eğitime önem verildiğini, okul öncesi eğitimle pratiğe, uygulamaya yansıyan davranışların bir bütün olduğunu gördük. Biz ne kadar anlatırsak anlatalım, ne kadar öğretirsek öğretelim bu iş temel öğretimde başlamadığı, ailede başlamadığı sürece devamı mümkün olmuyor” değerlendirmesinde bulundu.

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖğrenciWEB Tamamen ücretsiz , Türkiyenin İlk ve Tek Öğrenci Portalıdır. Ana okulundan İlköğretim Okullarına , Liseden Üniversiteye , Yurtlara kadar , şehir şehir ilçe ilçe okulların tanıtımı , bölümleri , Açık Öğretim , Açık Lise , LYS , LGS , DGS , YGS Sınav tarihleri , Duyuruları , Forum , Galeri ve bir çok eğitim platformu ÖğrenciWEB'de!
To Top